biustonosze do karmienia

Sortuj produkty
sortuj wg :

W trakcie ciąży w kobiecym ciele zachodzi wiele zmian – rośnie brzuch, przybierane są kolejne kilogramy, a dodatkowo poprzez proces laktacji powiększają się piersi. Właśnie dzięki temu większość ze świeżo upieczonych mam podaje jedzenie swoim dzieciom.

W tym czasie piersi są niezwykle wrażliwe, a przez to wymagają specjalnych rozwiązań i pielęgnacji, konieczne jest dobranie odpowiedniej bielizny, najlepiej z miękkich materiałów przyjaznych dla delikatnej i zmęczonej zmianami skóry. Biustonosze do karmienia wyposażone są w miseczki, które w prosty sposób można odpiąć, by podać dziecku pierś. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba zdejmować całego stanika podczas karmienia dziecka, co jest niezwykłym ułatwieniem dla każdej mamy.

Oferowane przez naszą firmę biustonosze do karmienia występują w różnych rozmiarach i kolorach. Można dopasować je do swoich własnych, indywidualnych preferencji, by przynosiły jak największy komfort i wygodę w trakcie dnia każdej mamie. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z produktami znajdującymi się na stronie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl